Статті

Відключення від централізованого опалення
06.12.2019 14:05 Відключення від централізованого опалення

У цій статті ми розглянемо юридичні і практичні можливості того, як відмовитися від послуг центрального опалення, а також реальні приклади реалізації цього завдання.

Економне опалення в приватному будинку
01.09.2017 08:01 Економне опалення в приватному будинку

При виборі системи, яка забезпечить теплом приватний будинок або котедж необхідно враховувати безліч складових: ціну на обладнання та монтаж, вартість експлуатації, доступність палива, а також всілякі позитивні і негативні моменти.

Вплив інфрачервоного випромінювання на огранізм людини
15.07.2017 12:01 Вплив інфрачервоного випромінювання на огранізм людини

Довгі інфрачервоні промені, потрапляючи на шкіру, викликають відчуття тепла. Вони не тільки безпечні, а й, як показує медицина, корисні для здоров'я. Інфрачервоне довгохвильове випромінювання сприяє підвищенню імунітету і прискоренню регенерації клітин організму.

Як правильно вибрати  безпечний інфрачервоний обігрівач
05.11.2016 12:01 Як правильно вибрати безпечний інфрачервоний обігрівач

При виборі безпечного інфрачервоного обігрівача враховують наступні характеристики: температура нагрівального елементу, тип нагрівача, конструкція, якість матеріалів 

Конвектор на смітник! Або 7 причин купити ІЧ обігрівач
25.03.2016 12:01 Конвектор на смітник! Або 7 причин купити ІЧ обігрівач

Який обігрівач краще вибрати – інфрачервоний (ІЧ) або конвектор. Принцип роботи конвектора заснований на кругообігу підігрітого повітря в просторі. Інфрачервоні обігрівачі подібно сонцю створюють інфрачервоне випромінювання різного діапазону хвиль.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!