Як правильно вибрати безпечний інфрачервоний обігрівач

6 критеріїв вибору безпечного інфрачервоного обігрівача

На полицях магазинів і в інтернет-просторі свою нішу зайняли інфрачервоні обігрівачі. Десятки фірм пропонують інфрачервоні панелі як економне електричне опалення. Досвід використання нагрівачів типу «УФО» змушує задуматися про вплив інфрачервоного випромінювання на організм людини і про вибір безпечного інфрачервоного обігрівача.

При виборі безпечного інфрачервоного обігрівача враховують наступні характеристики:

ТЕМПЕРАТУРА НАГРІВАЛЬНОГО ЕЛЕМЕНТА

Звертаємо увагу тільки на довгохвильові обігрівачі з температурою нагрівального елементу не вище 300 градусів.

ТИП НАГРІВАЛЬНОГО ЕЛЕМЕНТА

Вибираємо ІЧ панелі тільки з нагрівальним елементом закритого типу. Нагрівач не повинен бути видимим і контактувати з повітрям. Електричні обігрівачі з закритим нагрівачем не сушать повітря, не виділяють неприємних запахів.

КОНСТРУКЦІЯ, ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ І ЗБІРКИ

Товщина металу. Якщо говорити про нагрівальні панелі, товщинаметалу повинна бути не менше 0,85 мм – 1,00 мм. При такій товщині ІЧ обігрівач не тріщатиме при нагріванні і охолодженні.

Фарбування металу. Корпус якісних ІЧ обігрівачів фарбується як ззовні, так і всередині.

Якість керамічної плити. Купуючи інфрачервоні керамічні панелі, звертайте увагу на гладкість поверхні і її структуру. Хороша керамічна плита – глянцева, без вкраплень, ямок та інших дефектів. Шорсткості і нерівності легко можна виявити, провівши рукою по плиті.

Сполучний матеріал. Обов'язкова наявність спеціального екологічного розчину, яким заливається елемент нагріву. Не припустимо, щоб нагрівальній елемент фіксувався цементом, бітумом, клемами або ще гірше будівельним скотчем – не дивуйтеся, бачили і таке!

УПАКОВКА. Упаковка впливає на цілісність обігрівача при транспортуванні. Виробник, який цінує свій продукт, підготує для нього гідну «обгортку». Міцна упаковка зроблена з тришарового гофрокартону, має внутрішні фіксатори або пінопласт, що забезпечує цілісність електрообігрівача під час перевезення.

Основні характеристики для вибору якісного і безпечного інфрачервоного обігрівача:

1. Температура нагрівального елементу, відповідно довжина хвилі.

2. Тип нагрівального елементу.

3. Товщина металу.

4. Фарбування металу.

5. Якість керамічної плити (для керамічних обігрівачів).

6. Сполучний матеріал всередині обігрівача.

Обирайте БЕЗПЕЧНИЙ ІНФРАЧЕРВОНИЙ ОБІГРІВАЧ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Повернення до списку>

Читайте також

Відключення від централізованого опалення
06.12.2019 14:05

Відключення від централізованого опалення

У цій статті ми розглянемо юридичні і практичні можливості того, як відмовитися від послуг центрального опалення, а також реальні приклади реалізації цього завдання.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!