Доставка і оплата

   

logo ДОСТАВКА ТЕПЛОКЕРАМІК ОПЛАТА ТЕПЛОКЕРАМІК
Адресна До відділення
- Безкоштовно - при 100% передоплаті за замовлення 100% передоплата
79 грн за 1 обігрівач Безкоштовно - при 100% передоплаті за замовлення 100% передоплата або при отриманні
согласно тарифов Новой Почты согласно тарифов Новой Почты при получении заказа - наложенный платеж или 100% предоплата.
самовывоз с завода ул. Малинская, 3 100% передоплата. Після підтвердження замовлення, ви отримаєте смс з адресою, номером замовлення, і телефоном контактної особи на складі.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні до відділення компанією Делівері і Міст Експрес по 100% передоплаті - БЕЗКОШТОВНА. До відділення компанією Нова Пошта (як по 100% передоплаті, так і при отриманні замовлення) - згідно з тарифами Нової Пошти. Обігрівачі Теплокерамік передаються на склад перевізника протягом 2-х днів. Строк доставки керамічних панелей Теплокерамік - до 5 днів.

Адресна доставка обігрівачів Теплокерамік по Україні здійснюється компанією Міст Експрес, Делівері і Нова Пошта. Вартість доставки замовлення компанією Міст Експрес - 79 грн за один обігрівач незалежно від моделі. Вартість доставки замовлення компанією Делівері - 50 грн за один обігрівач (при цьому оплата замовлння і доставки - 100% передоплата), Нова Пошта - згідно тарифів Нової Пошти.

Самовивіз із заводу. Після оформлення і підтверження замовлення ви отримаєте смс повідомлення з номером замовлення і телефоном комірника. 

ОПЛАТА

Visa/MasterCard - оплата замовлення онлайн картами Visa/MasterCard.  Після оплати очікуйте дзвінка менеджера з підтвердженням замовлення. 

На розрахунковий рахунок - повна передоплата. Після оформлення і підтвердження заявки менеджером сформований рахунок відправляється на вказану вами електронну пошту. Після зарахування коштів - товар готується до відправки. Видаткові накладні повертати поштою: 04073, Київ, офіс 403, ТОВ "Теплокерамік".

Оплата при отриманні товару  - Накладений Платіж. За зворотну доставку грошей відправнику Нова Пошта стягує з одержувача замовлення - вартість доставки + 20 грн + 2% від вартості замовлення.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!