TEPLOCERAMIC
Чому варто купити

Обігрівачі Теплокерамік

Покупка напряму
у Виробника

Найнижчі ціни і гарантія сервісу від заводу "Теплокерамік" без посередників

Безпека
та Екологічність

Електрообігрівачі не сушать повітря, не виділяють шкідливих речовин, не бояться перепадів напруги

Економія
електроенергії

Інфрачервоний принцип роботи дозволяє зменшити витрати електроенергії до 30%

Стильний
дизайн

Керамічні панелі в мармурових кольорах стануть прикрасою будь-якого інтер'єру

Дивитися все
TEPLOCERAMIC

Виробник обігрівачів
Теплокерамік

За 10 років роботи компанія виготовила 1 000 300 обігрівачів. Інфрачервоні панелі продаються у великих інтернет-магазинах і будівельних гіпермаркетах: «Розетка», «Мобіллак», «Moyo», «Repka», «Епіцентр», «Олді»,«Ашан ». Придбати електрообігрівачі можна не тільки в Києві, а й Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. 2015 рік знаменував вихід компанії на Європейський ринок. Продукція отримала українські та європейські сертифікати. У 2016 році продажі електрообігрівачів виросли в 4 рази. В 2017 році кількість країн-партнерів зросла до 25. Всім покупцям в офіційному інтернет-магазині Теплокерамік, гарантуємо безкоштовну доставку електричних обігрівачів по всій Україні

РОКІВ НА РИНКУ
ОБІГРІВАЧІВ ВИГОТОВИЛИ
ЕКСПОРТУЄМО В 25 КРАЇН

Відео екскурс

Все про обігрівачі Теплокерамік та їх переваги

Виробничі процеси на заводі Теплокерамік в Києві

Простий монтаж панелей Теплокерамік (на стіну і на опори)

БІЛЬШЕ ВІДЕО

Наші проекти

БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ

Часті питання від покупців

Що потрібно знати перед покупкою обігрівача?

Керівництво з вибору якісного електрообігрівача ви знайдете в статті: «Як правильно обрати безпечний інфрачервоний обігрівач»

Яку модель обрати?

Для вибору моделі інфрачервоного обігрівача потрібно знати площу приміщення та його характеристики (висота стелі, утеплення стін, якість вікон). Якщо кімната з невеликими тепловтратами, тобто стіни утеплені, немає протягів, то вибирати електричні обігрівачі потрібно виходячи з площі, яку вони можуть обігріти. Площа обігріву вказана в характеристиках до кожного обігрівача.

Яка середня вартість обігрівача?

Мінімальна ціна обігрівача для будинку 899 грн. Модель ТС 395 – бюджетний варіант, здатен обігріти приміщення до 8 м2. Середня вартість електричного обігрівача Теплокерамік - близько 2000 грн. Це модель ТСМ RА 550 (площа обігріву до 11 м2) з вбудованим регулятором. І гранична ціна на настінний обігрівач – близько 3100 грн. Це вартість керамічного конвектора ТСН RA з вбудованим регулятором. Електричний конвектор нагріває приміщення інфрачервоним випромінюванням, а додаткова конвекція сприяє обігріву повітря.

Які обігрівачі найпопулярніші у 2020 році?

Головне місце серед електричних обігрівачів залишається за інфрачервоними панелями. Вони завоювали ринок завдяки економічності і своїм нагрівальним властивостями.

Популярності набирають керамічні конвектора, які поєднують в собі два типи обігріву – інфрачервоний + обігрів теплим повітрям. Інфрачервоний конвектор більш ефективний в тому випадку, коли необхідно швидко нагріти приміщення.

Новинка 2020 року – керамічна рушникосушарка, має всі шанси стати однією з найпопулярніших моделей обігрівачів. Він виконує відразу 2 функції: сушка речей + обігрів санвузла. Корпус з нержавіючої сталі, лицьова сторона з кераміки – сприяють тривалому терміну служби.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!