cooperation
Співпраця з одним з провідних світових виробників "Теплокерамік" дає можливість:
 • Стабільно отримувати прибуток

  Партнерство забезпечить вам постійний приплив замовлень на стрімко розвивающемся ринку інфрачервоного обігріву. Разом ми зможемо побудувати бізнес, який буде приносити Вам дохід у 3-5 мільйонів євро в рік.
 • Працювати з популярним товаром високої якості

  Ринок інфрачервоного опалення - найбільш швидко зростаючий ринок в сфері обігріву, який стане провідним у світі, згідно з дослідженнями німецьких вчених. Ви продаєте товар, який не потребує сервісного обслуговування, з високою націнкою. Гарантія на продукцію 5 років, термін служби більше 30 років.
 • Працювати безпосередньо з європейським виробником

  7000 кв. метрів власних виробничих площ з сучасним обладнанням. Можливість ОЕМ проектів. Використання тільки якісних матеріалів європейського виробництва.
 • Вивести свій бізнес на новий рівень

  Бути нашим дилером - означає нести людям тепло і комфорт в їх будинках і офісах, при цьому забезпечуючи економію коштів клієнта на всіх етапах (від продажу до повсякденної експлуатації).
Чому саме Теплокерамік?

  Бренд, який цікавий покупцю
  Використовуйте НАШ бренд для развитку ВАШОГО бизнесу. Теплокерамік - це бренд, знають та люблять больщість користувачів. Теплокерамік - ведучий виробник на європейському та світовому ринках з інфрачервоного опалення. Співпраця з нами - це гарантія високих продажів за рахунок високої впізнаванності бренда.

  Зручна система замовлення та доставки товару
  Пряма співпраця з виробником. Наше виробництво гарантує, що будь-яке замовлення буде готове до відправки протягом 5-7 рабочих дній після оформлення заявки та отримання сплати. Ми знаходимось майже в центрі Європи, що дозволяє гарантувати найкоротші сроки доставки. Доставка здійснюється протягом 2-3 дній, а транспортні витрати з доставки у Європу складають близькоо 3-5 євро / панель.

  Найкраща ціна та максимальна прибуток
  Ваш прибуток знаходится на рівні 200-300% від ціны закупівлі. Ставка імпортного мита на нашу продукцію в странах ЄС становить 0%. Ви отримуєте додаткові знижки при замовленні товарів. Доступні сезонні знижки и специальні пропозиції. Здійснюється контроль РРЦ для отримання дилерами гарантованого рівня доходу.

  Швидкий сервіс
  Швидке рішення сервісних питань. Мінімальний рівень гарантійних випадків. Повная заміна несправних панелей на нові відразу після отримання на складі. В деяких випадках рекламації приймаються у вигляді фото / відео матеріалив без физичного отримання бракованого товару.

  Навчання для партнерів
  Інформативі презентації про переваги та вигоди інфрачервоного опалення. Відеоматеріали з установки й використання виробів. Навчальні матеріали по модельним рядах. Інформування про нові види продукції (статті, відео, фото). Ми навчаємо наших партнерів і тим самим підвищуємо загальний рівень кваліфікації персоналу в сфері опалення.

  Команда Ваших помічників
  Наші менеджери та інженери завжди на зв'язку, надаючи вам постійну підтримку. Дилерам надається кваліфікована допомога з усіх питань, пов'язаних з продажем, розрахунком і установкою продукції. А також з питань, пов'язаних з використанням і просуванням продукції на внутрішньому ринку. Допомога в підборі кращого асортименту.

  Гарантія якості
  Вся продукція сертифікована провідним європейським органом сертифікації - компанією TUV Nord на відповідність стандартам і технічним вимогам для продажу продукції в Європі. Є сертифікати відповідності CE, протоколи випробувань, декларації відповідності.

  Підтримка в рекламі і просуванні продукції
  Виконуємо друк рекламної продукції: банерів, наклейок, каталогів. Надаємо стенди для розміщення продукції в торговому залі. Є можливість отримати зразки продукції на вигідних умовах.

  Забезпечимо контентом інтернет магазини
  фотографіями товару, оглядовими відео, каталогами, інструкціями, паспорт.
Інформація для дилера
Преимущества партнерской программы
Ценовая политика
 • Предоставляется дилерская цена
 • Гибкая скидочная политика в зависимости от объемов закупки
 • Конкурентоспособные цены
 • Выгодные сезонные предложения и акции для дилеров
Заказ продукции в удобной форме
 • По электронной почте — оформляют менеджеры (в рабочее время)
 • По телефону — оформляют менеджеры (в рабочее время)
 • При личном посещении офиса - оформляют менеджеры (в рабочее время)
Различный варианты оплаты и доставки заказа
  Оплата производится:
 • В наличной или безналичной форме
 • Оплата производителю напрямую
 • Прозрачность всех операций
  Отгрузка продукции:
 • Самовывоз
 • Доставка транспортом по указанному адресу
 • Доставка через курьерскую службу на отделение или по адресу
 • Семь дней в неделю
Быстрый сервис
  Оплата производится:
 • Гарантия на обогреватели – 5 лет. Срок службы 30 лет и более.
 • Мы несем полную ответственность за сервисное обслуживание и соблюдение гарантийных норм согласно действующего законодательства.
 • Решение сервисных вопросов – может происходить как через торгующую организацию, так и напрямую с нами, без участия партнера.
Наші партнери
Приєднуйся до команди
професіоналів Теплокерамік
Заповнити та
відіслати заявку
Стати дилером
Надати
пакет документів
Підписати
дилерський договір
Пройти навчання
Вітаємо
Ви у команді
професіоналів!
registration

Реєстрація нового партнера

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!