Про компанію - teploceramic.ua

   

Теплокерамік - економічні обігрівачі європейської якості
TEPLOCERAMIC

Про Компанію

ТОВ Теплокерамік – українська компанія,що спеціалізується на розробці та виготовленні сучасного економічного опалення. Made in Ukraine – це не просто фраза, це – знак найвищої якості продукції європейського рівня.

Teploceramic – інфрачервоне опалення, яке відповідає усім вимогам сучасного світу: турбота про навколишнє середовище і здоров'я людини, екологічність та безпека, простота в установці та використанні, економія електроенергії та грошових коштів користувача.

Теплокерамік – ЕЛЕКТРИЧНЕ опалення, яке є екологічною альтернативою стаціонарному опаленню, твердопаливним і газовим котлам, що використовують природні ресурси планети, які вичерпаються в найближчі десятиліття.
Історія розвитку компанії Теплокерамік

Від «розробок в гаражі» до всесвітньо відомого Бренду

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2012-god
2012 рік Все починається...

ТОВ «Артхауз Трейд» займається виробництвом кронштейнів для побутової техніки, але при цьому досліджує перспективні галузі в пошуках нового продукту, який змінить світ на краще.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2013-god
2013 рік Ідею знайдено!

Компанія вирішує зосередитися на розробці довго і середньо хвильових обігрівачів. Ці продукти відповідають основним світовим трендам на економічність, екологічність і простоту.

 kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2014-god
2014 рік Перші кроки

Початок виробництва обігрівачів. Перші презентації покупцям. Перші відгуки і перші продажі. Невелике орендоване приміщення. Повністю ручне збирання.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2015-god
2015 рік Перші УСПІХИ

Пошук потенційних партнерів і переконання їх в ефективності, поки нікому невідомого обігрівача. Оформлення перших великих угод. Розвиток продажів, розширення штату співробітників, оренда більшого приміщення.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2015-akva-term
2015 рік Долаючи труднощі...

Вдосконалюємо технологію. Аналізуємо європейських досвід виробників. Прибираємо існуючі недоліки і створюємо новий продукт - повністю перероблений інфрачервоний обігрівач. Перша участь в міжнародній виставці «Аква Терм» і підписання вигідних контрактів. Європейська сертифікація інфрачервоних панелей.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2016-god
2016 рік На хвилі успіху

Електричний обігрівач Теплокерамік завойовує український ринок. Продукція з'являється на полицях гіпермаркетів: Епіцентр, Олді, в інтернет магазині Розетка. Створення лінійки металевих інфрачервоних обігрівачів - ТМ «Sun Way». Перші поставки опалювальних приладів в Німеччину і Польщу.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2016-god-sklad
2016 рік Розширюємо виробництво

Зростання продажів. Переїзд на нові виробничі площі - збільшення території виробництва втричі. Удосконалення продукції під європейський ринок: ізоляція задньої стінки обігрівача, електронне управління температурою панелі і температурою повітря.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2017-god
2017 рік Від «Артхауз Трейд» ДО «Теплокерамік»

Компанія зосереджує свою виробництво виключно на інфрачервоних обігрівачах, наступний крок - зміна назви. Так народжується ТОВ «ТЕПЛОКЕРАМІК» - український виробник економного електричного опалення майбутнього.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2017-2018-god
2017-2018 рік Стрімкий розвиток

Розширення товарної лінійки, створення нових моделей. Підписання контрактів з: Фокстрот, Ашан, Леруа Мерлен, Фотос та ін. Розширення європейської партнерської мережі. Поставки в Великобританію, Австрію, Францію, Італію, Болгарію, Туреччину, Литву, Латвію.

kartinka-istoriya-kompanii-teploceramic-2018-2020-god
2018-2020 рік Від ручної праці до автоматизованного виробництва

Компанія повністю автоматизує виробництво. Запущено цех металообробки. Придбано обладнання для різання та згинання металу. Введено в дію фарбувальний ділянку з найбільшою в Україні камерою для запікання фарби. Всі ці нововведення дозволили вийти на щоденний показник в 1500 обігрівачів.

Поступово людство починає розуміти важливість збереження природи і її надр. Міста Кам'янське і Нікополь в 2018 році частково відмовилися від центрального опалення на користь електричного і встановили в багатоповерхівках обігрівачі Теплокерамік замість звичайних радіаторів.

Українські Сертифікати

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!