Економне опалення кафе та ресторану | Teploceramic

У закладі куди люди приходять відпочити і добре провести час, необхідно створювати комфортні умови. Тут важливо все до деталей – вологість повітря, його склад і принцип руху в приміщення, а найголовніше – температура. Реалізувати опалення кафе чи ресторану можна різними способами, які від частини диктуються особливостями приміщення і його розташуванням, а також економічною і практичною вигодою.

Яке встановити опалення для ресторану чи кафе?

• По-перше обігрівачі для кафе і ресторану не повинні створювати запахи або посилювати їх.

• По-друге не повинні створювати дискомфорту відвідувачам (шум, гудіння).

• По-третє безпечні для здоров'я людини. Основних варіантів, які найбільш часто використовуються в наших умовах – три. Це: водяне опалення, повітряне або електричне.

Водяне опалення може здійснюватись від зовнішнього джерела (комунальних мереж) так і від автономного котла.

І в тому і в іншому випадку не обійтися без прокладки складної системи комунікацій, трубопроводів, оформлення технічної документації і т.д. Таке опалення повинно бути спроектовано відповідно до норм, повинні бути прораховані гідравлічні характеристики системи, які підійдуть до обладнання та особливостей будівлі.

Повітряне опалення передбачає наявність припливно-витяжної механічної вентиляції.

Складністю є значна кількість повітря, яке необхідно проганяти по воздуховодам для обігріву приміщень. Відповідно підвищуються енерговитрати на експлуатацію. Як вид повітряного опалення також можливо встановити кондиціонер на вході – він буде відсікати холодне повітря при відкритті дверей.

Електричне опалення в питанні простоти і зручності облаштування однозначно виграє. Сучасні інфрачервоне опалення не вимагає прокладки трубопроводів або попереднього узгодження технічного проекту. У питаннях практичності і економності вони також мають ряд переваг. Принцип роботи таких електропанелей полягає в передачі інфрачервоними хвилями тепла навколишнім предметам. Що в свою чергу дозволяє обігрівати приміщення більш якісно. До того ж, практично повністю відсутнє переміщення повітря в процесі обігріву, а це вкрай важливо в ресторанах і кафе.

Економне опалення для кафе, ресторанів і барів

Інфрачервоні електричні обігрівачі для кафе – це один з найпростіших, практичних і сучасних варіантів. Додаткову економію при цьому опаленні можуть забезпечувати терморегулятори – з їх допомогою контролюється рівень тепла, яке передається пристроєм. Для громадських закладів зручно використовувати програматори – це ті ж терморегулятори, але з можливістю завдання налаштувань на тиждень.

Така автоматизована система:

1. Автоматично включає панелі, нагріває приміщення до необхідної температури до приходу персоналу і відвідувачів.

2. Після цього переходить в режим підтримки температури протягом дня.

3. Вимикає їх в кінці робочого дня.

Керамічний обігрівач Теплокерамік в ресторані Колиба

Керамічний обігрівач в ресторані Колиба комплексу "Форест Кемп" в с. Мигово

Переваги панелей Теплокерамік для ресторанів, кафе, барів

Ефективна система опалення. Здійснюється завдяки тому, що обігрівачі можуть підключатися незалежно в різних приміщеннях, що дозволяє вам контролювати температуру відповідно до потреб і забезпечувати економію.

Може працювати в парі з центральним опаленням. Відключення від центрального опалення може стати справжнім випробуванням, але для створення необхідного рівня тепла і комфорту можна використовувати панелі Теплокерамік паралельно з основним джерелом тепла в якості догріву.

•  Дизайн. Керамічні інфрачервоні панелі випускаються в різному дизайні – це дозволить вам встановлювати їх у вже готовому інтер'єрі, не зіпсувавши при цьому його ні візуально, ні фізично, оскільки для установки немає необхідності прокладати додаткові комунікації. Існує чимало прикладів переходу на електричне автономне опалення квартир, будинків і навіть цілих міст в нашій країні.

Приклади обігріву ресторанів і кафе панелями "Теплокерамік"

• Київ, ресторан Фортеця, просп. Георгія Гонгадзе, 21 (встановлено обігрівачі Теплокерамік ТСМ-RA 750 білого кольору);

• Кафе «Дежавю» в м Здолбунів Рівненської області;

• Кафе «Каштан» в м Рівне;

• Піцерія-гриль "Ле шаль" в м Рівне;

• Колиба в Forest Camp с. Мигово.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!