Економне опалення для будинку | Teploceramic

Для опалення приватного будинку, як правило, використовують той спосіб обігріву, для якого достатньо сировини (в даній місцевості) або вона доступна. Газовий котел встановлюють в районах, куди підведено газ, твердопаливний котел – поблизу лісу, лісопилки або ті, у кого є можливість купити тверде паливо за прийнятною ціною. Електричний котел вибирають із-за простоти управління, а також, якщо є обмеження по будинку (наприклад, немає можливості встановити димар).

Проблеми установки котла в приватному будинку

Незалежно від виду палива, під час установки котла необхідно враховувати:

1. Розміри котла. Для великих котлів бажано окреме приміщення – котельня. Для менш габаритних – необхідно вибрати місце установки. Ізоляція котла від житлових приміщень – це ще і питання безпеки. Так як газ, чадний газ, інші продукти горіння – можуть призвести до негативних, буває і смертельних наслідків.

2. Встановлення та обслуговування. Більшість видів котлів вимагають фахівців для установки і подальшого обслуговування. Щорічний сервіс котлів – це досить витратна, але абсолютно необхідна складова, якщо ви хочете, щоб система опалення працювала справно і з тією ефективністю, яка була заявлена ​​виробником.

3. Складові системи опалення. Крім котла, для повноцінної системи опалення приватного будинку необхідно придбати і встановити: труби, запірні крани, радіатори, розширювальний бак, і багато-багато іншого.

4. Додатково необхідно встановити систему контролю температури в приміщеннях, що в комплексі з електронікою, що управляє роботою котла, так же обійдеться недешево.

5. Дії по монтажу проводять до внутрішніх ремонтних робіт.

Складність установки і обслуговування котельні системи опалення стимулює пошук більш простих рішень для опалення приватного будинку.

Інфрачервоний обігрів будинку

Опалення приватного будинку інфрачервоними обігрівачами – спосіб заощадити кошти та зусилля на покупці, установці і обслуговуванні системи опалення.

Переваги інфрачервоної системи опалення приміщень:

1. Невелике споживання електроенергії. У приміщеннях з мінімальними втратами тепла (стіни утеплені, вікна не пропускають холод) витрата електроенергії для обігріву 1 м2 буде близько 50 Вт на годину, а в енергозберігаючих будинках з SIP панелей – 35 Вт на годину.

2. Простота монтажу керамопанелей. Все необхідне для настінного монтажу інфрачервоних обігрівачів – в комплекті. Є варіант установки на ніжки. Опалювальне панельне обладнання не потребує подальшого обслуговування та профілактичних робіт.

3. Інфрачервоні електричні обігрівачі працюють від мережі. Для створення системи опалення за допомогою настінних електрообігрівачів досить включити вилку в розетку і панелі обігріву починають працювати.

4. Клімат контроль. На інфрачервоних опалювальних панелях є вбудовані регулятори, які контролюють як температуру нагрівання самого обігрівача, так і повітря. Панелі опалення без вбудованого регулятора можна підключити на виноснийрегулятор температури – такий варіант установки домінує в якості комплексного рішення, при якому на 1 термостат можна підключити інфрачервоних обігрівачів сумарною потужністю до 3000 Вт.

5. Інфрачервоні панелі опалення можна встановлювати на будь-якому етапі ремонтних робіт. Якщо ви монтували теплові панелі до завершення оздоблювальних робіт стін, або захотіли переклеїти шпалери або перефарбувати стіни – не проблема, обігрівачі демонтуються також просто, як і встановлюються, плюс не вимагають багато місця для зберігання.

6. Безпечне інфрачервоне тепло. Інфрачервоні обігрівачі випромінюють комфортне та безпечне для здоров'я людини тепло. 

7. Пожежна безпека нагрівальних панелей. Інфрачервоний керамічний обігрівач не боїться перепадів напруги і не вимагає постійного нагляду. Настінні опалювальні панелі можуть працювати без виключення довгі роки, тому залишаючи будинок для збереження мінімальної температури просто потрібно встановити необхідний градус на регуляторі.

Економне опалення будинку електрикою

Бюджетний варіант покупки устаткування для обігріву приватного будинку з великою площею – установка панелей Теплокерамік ТС 395. Ця модель в бежевому кольорі має найнижчу ринкову ціну – 899 грн. Саме тому установка керамічних обігрівачів ТС 395 фінансово вигідніша, ніж установка схожих моделей Теплокерамік більшої потужності з вбудованими регуляторами.

Порівняємо вартість керамічних панелей Теплокерамік ТС 395 та інших моделей Теплокерамік з вбудованими регуляторами для обігріву будинку, площею 97 м2.

Вихідні дані: стіни будинку утеплені, трикамерні вікна, висота стелі – 2,7 м. Всього: 6 кімнат загальною площею 97 м2. 

Варіант 1. Установка інфрачервоних панелей ТС 395

15 обігрівачів ТС 395 + 6 регуляторів =

15х899 грн + 6 регуляторів (можна вибрати бюджетний варіант за 299) = 15 279 грн.

Мінус 10% знижка по акції - 13 751 грн - вартість обладнання для будинку.

Варіант 2. Установка інфрачервоних обігрівачів з регуляторами

Для цього ж будинку, якщо встановлювати обігрівачі з вбудованими регуляторами. Панелі підбирали враховуючи площу кожної кімнати, тому в прорахунку фігурує весь модельний ряд:

1 панель на 1000 Вт (ТСМ-RA 1000)  + 2 панелі на 750 Вт(ТСМ-RA 750) + 4 панелі на 500 Вт (ТСМ-RA 500) + 1 панель на 550 Вт(ТСМ-RA 550) =

 2999 грн + 2х 2799 грн + 4х 1799 грн + 2099 грн = 17 892 грн.

Мінус 7 % знижка по акції. 16 639 грн – вартість обладнання Теплокерамік з вбудованими регуляторами.

 

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!