Інфрачервоний обігрівач для лазні, сауни | Teploceramic

kartinka-otoplenie-sauny-bani

Незважаючи на високу температуру в парильні лазні або сауни, суміжні кімнати для відпочинку та санвузол – вимагають окремого обігріву. Опалення в суміжних кімнатах з парною забезпечує комфорт – дозволяє розслабитися, випити чай, поговорити в компанії друзів, та й просто переодягнутися в комфортних умовах. Також не можна забувати, що утворюється конденсат (навіть якщо мова йде про сухий пар з сауни). Відповідно, щоб приміщення просихало, не з'являвся грибок і пліснява – потрібно його прогрівати. І останній пункт – санвузол. У холодну пору року комунікації можуть бути пошкоджені через промерзання – в цьому питанні підтримання хоча б мінімальної температури вкрай важливе.

При виборі системи опалення для лазні або сауни необхідно враховувати деякі особливості:

• висока вологість;

• наявність декількох невеликих приміщень, які потребують обігріву (санвузол, кімната відпочинку і т.д.);

• нерегулярне відвідування.

З огляду на ці нюанси потрібно підібрати обігрівач для лазні, який буде захищеним від вологи, економічним, безпечним і гарантувати повноцінний комфорт в кожному з приміщень.

Який обігрівач для сауни або лазні вибрати

Питання про вибір системи опалення сауни або лазні найчастіше виникає тоді, коли необхідно знайти автономну систему, незалежну від опалення будинку. У цьому випадку найбільш популярним є варіанти електроопалення, як найбільш прості і доступні в реалізації.

Найпопулярніші варіанти опалення лазні електрикою:

• конвектори;

• тепла підлога;

• інфрачервоні панелі.

Конвектори – найпростіший і звичний нам вид електрообігрівачів.

Конвекційний обігрів кімнати відпочинку в лазні, безумовно, має право на існування. Але на практиці такі опалювальні прилади досить неекономічні, через принципу своєї дії – тепле повітря піднімається до стелі, в результаті, не створюючи комфорту в зоні, де перебувають люди.

Тепла підлога.

Більш комфортний спосіб обігріву за рахунок того, що тепло тримається в зоні, де перебувають люди. Але мало хто з фахівців може гарантувати, що ця система здатна виступати в якості самостійного джерела тепла для лазні або сауни.

Інфрачервоний обігрівач для сауни.

Третій і, мабуть, найбільш вдалий варіант. Розглянемо дані опалювальні прилади докладніше.

Економне опалення лазні електрикою

Інфрачервоний обігрівач для лазні стане справжньою знахідкою. Головною його перевагою є принцип нагріву – такі опалювальні прилади не передають тепло повітрю, а інфрачервоним випромінюванням нагрівають навколишні предмети. В результаті тепло зберігається довше, а рівень комфорту значно вищий.

Головні переваги інфрачервоних панелей:

• встановлюються в уже готовому ремонті і не вимагають значних витрат на проведення монтажних робіт;

• економія електроенергії за рахунок принципу їх дії;

• панелі мають вологозахищений корпус;

• комфортний повноцінний прогрів кімнат різних розмірів;

• пожежобезпечні – можуть залишатися без нагляду тривалий час;

• в санвузлі можна розміщувати керамічну рушникосушарку, яка одночасно буде виконувати роль обігрівача і функцію сушки речей;

• на окрему увагу заслуговує терморегулятор. Він дозволяє значно скоротити витрати електроенергії на обігрів. Також регулятор підтримує необхідний температурний режим, коли немає відвідувачів і прогріває приміщення до заданих температур, коли планується візит. 

Повноцінний і якісний прогрів приміщення керамічними інфрачервоними панелями дозволяє запобігти появі цвілі або грибка на стінах.

З точки зору економічності, простоти використання і витрат на обладнання  – інфрачервоні панелі є оптимальним вибором для опалення лазні взимку і влітку.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!