Економне опалення готелю | Teploceramic

У питанні опалення готелів і гостьових будинків існує ряд нюансів, на які варто звертати увагу при виборі системи. Спочатку, будь-який готель, як і інші комерційні підприємства, повинен приносити прибуток. Відповідно в першу чергу розглядається питання фінансової вигоди. Але не можна також забувати про те, що послуга, яку надає готель має гарантувати комфорт постояльцям, тому з'являється друга сторона медалі – опалення повинно бути якісним.

Основні нюанси опалення готелю:

1. Велика кількість окремих кімнат. 

2. Необхідно передбачити обігрів нежитлових приміщень.

3. Кімнати повинні нагріватися швидко, щоб мешканці могли відразу відчувати комфорт.

4. Регулювання рівня опалення – дозволить не обігрівати порожні кімнати поки в них ніхто не живе.

5. Система опалення повинна витримувати значні навантаження вранці і ввечері – найбільш активний час використання приладів.

Типи систем опалення готелів та особливості їх установки

Яке опалення встановити для готелю визначимо два основних види систем – місцеві і центральні.

Центральні повинні враховувати наявність можливості підключення до комунальної системі, наприклад, традиційне водяне опалення. У колишні часи на цьому виді опалення зупинялися багато. Але сьогодні, через низьку якість послуг і досить дорогий ціни на опалення, все більше кількість підприємців і забудовників зупиняють свій вибір на місцевих системах опалення. Такі альтернативні системи економічного опалювання готелів бувають: газовими, електричними або твердопаливними.

Газові повинні враховувати наявність близько проходить магістралі, до якої можна підключитися.

Твердопаливні котли більш незалежні від цивілізації, але вимагають постійного запасу палива, а відповідно, і досить великого складського приміщення, що не завжди можуть собі дозволити власники невеликих готелів і гостьових будинків. Обидва ці види систем опалення мають свої переваги, але вимагають значних вкладень в питанні реалізації – прокладки трубопроводів, установки опалювальних приладів, насосів, котлів і т.д. І знову ж таки, в залежності від розмірів будівлі, далеко не завжди система здатна забезпечити необхідний рівень комфорту кожного житлового і нежитлового приміщення. Такі особливості призводять до необхідності розглядати альтернативний метод опалення готелей.

 Електричне опалення готелей

Раніше, коли опалювальні електроприлади були представлені тільки електроконвекоторами, існувала досить обґрунтована думка, що обігріти приміщення за допомогою електрики досить дорого. На щастя, ті часи давно позаду і сьогодні на ринку користуються особливою популярністю інфрачервоні керамічні обігрівачі. Економічність цієї системи полягає в зовсім іншому принципі роботи. Інфрачервоні обігрівачі гріють не повітря (як будь-які інші опалювальні прилади) – їх хвилі передають тепло іншим предметам в кімнаті. Таким чином приміщення спочатку нагрівається хоч і довше, але економічніше і якісніше.

обігрівач Теплокерамік в апартементах Київ

«Сонячні апартаменти на Ломоносова, 36» Київ

Як це працює:

• інфрачервоні обігрівачі не витрачають ресурси на обігрів повітря під стелею;

• установка регулятора в кожному номері дозволяє контролювати температурний режим а також економить електроенергію, коли немає постояльців;

• монтаж керамічних обігрівачів дозволяє економити на витратних матеріалах і на роботі майстра, все необхідне, як правило, комплектується виробником;

• працюють абсолютно безшумно.

Для житлових і нежитлових приміщень готелю можуть бути використані різні види панелей з різним видом довжини хвилі – довгохвильові для кімнат де проживають люди і короткохвильові для коридорів, сходових клітин і т.д.

Приклади установки електроопаленням  в готелях України

Сьогодні відмова від центрального опалення стає нормою для цілих міст і тим більше для сучасних готельних комплексів, готелів або гостьових будинків. Для економії в процесі монтажу та й в майбутньому на платіжках, багато сучасних підприємці і забудовники обирають інфрачервоні керамічні панелі.

Приклади готелів та готельних комплексів, де в якості основного опалення використовуються обігрівачі Теплокерамік:

• «Сонячні апартаменти на Ломоносова, 36» Київ.

• Готель «Підкова» в м.Рівне.

• Готельні комплекси в с.Світязь Шацького району, Волинської області.

• Готельні комплекси в Буковелі, Івано-Франківської області.

• Готельні комплекси в м Ворохта, Івано-Франківської області.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!