Економне опалення офісу | Teploceramic

Офіси та бізнес-центри, як правило, опалюються двома способами:
1. За допомогою центрального опалення, яке закладається ще на початку будівництва бізнес-центру. Навіть в нових бізнес центрах воно не завжди добре прогріває будинок, а головне – не враховує специфіку приміщень і частіше просто підтримує мінімально необхідну температуру.
2. За допомогою обраного орендарем джерела тепла: конвекторів, тепловентиляторів або інших видів обігрівачів.
Вихідні дані проекту:
Офісна будівля, м Київ, 02094, вул. Попудренка, 30, двоповерхова будівля, стіни – цегла, товщина 0,5 - 0,7 м. Система опалення (водяне опалення) стара, розводка по приміщенню і самі батареї – старі, розміщені під кожним вікном, нагріваються не більш 40-45 градусів . Приміщення утеплено. Висота стель – 2,75 м, вікна – дерев'яні (подвійні) і пластик (в основному – без протягів). Ремонт існуючої системи опалення недоцільний –необхідна заміна на нову.
Мета проекту – замінити старі чавунні батареї, на альтернативне джерело опалення, з мінімальними витратами на обладнання і установку.
На плані будівлі кольором виділені приміщення в які планувалося встановлювати опалення, там, де штрихування – приміщення або складські або прохідні, досить підтримувати температуру 15-18 градусів, блакитним кольором виділені санвузли.
Завдання ТОВ «Теплокерамік» – зробити прорахунок і підібрати, виходячи з тепловтрат приміщень, оптимальний варіант опалення офісної будівлі.

Опалення офісних приміщень в Києві

З урахуванням невеликих тепловтрат приміщення, розрахунок витрати електроенергії для обігріву 1 м2 – 50 Вт.
При підборі керамічних обігрівачів Теплокерамік стояло 2 основних питання:
1. Використовувати електропанелі з вбудованими регуляторами або з виносними.
2. Які модельні лінійки керамічних панелей використовувати (ТС395, ТСМ400, ТСМ450, ТСМ600 або ТСМ800), щоб загальний обсяг інвестицій в нове опалення був мінімальним.
З огляду на побажання замовника, зупинилися на наступному варіанті обігріву – установка керамічних панелей Теплокерамік без вбудованих регуляторів, і додаткове підключення панелей до регуляторів температури Cewal RQ 10 на кожне офісне приміщення, де є необхідність регулювання температури.
Установка інфрачервоних обігрівачів без регуляторів дозволила:
1. Здешевити вартість обладнання. Обігрівачі Теплокерамік без вбудованих регуляторів можна купити дешевше, в середньому, на 600-800 грн, ніж панелі з вбудованими датчиками температури.
2. Забезпечити зручність у використанні системи опалення. При установці виносних регуляторів температури, виключається необхідність підходити до кожного обігрівача окремо, а коли в приміщенні настінних панелей більше 5, то заощаджується час співробітників. Швидше і простіше підійти до одного виносного датчика повітря і відрегулювати температуру.
Відносно вибору моделей обігрівачів Теплокерамік, було прийнято рішення, основний упор закупівлі робити на керамічну панель ТС 395 – так як це найбюджетніша модель і вартість 1Ватта найбільш економна – 2,27 грн / Ватт. Модель Теплокерамік ТСМ 400 (є кнопка вкл / викл) – вирішили монтувати в невеликих приміщеннях без установки виносних регуляторів. Моделі ТСМ 450, ТСМ 600 і ТСМ 800 розміщували за бажанням орендарів в тих офісах, де установка 1 інфрачервоного обігрівача була продиктована відсутністю вільного місця для установки 2-х і більше моделей ТС 395.

Обігрівачі Теплокерамік для двоповерхового офісу площею 742 м2

Всього для обігріву офісної будівлі, площею 742 м2 знадобилося:
Модель ТС 395 – 44 штуки.
Модель ТСМ 400 – 22 штуки.
Модель ТСМ 450 – 9 штук.
Модель ТСМ 600 – 13 штук.
Модель ТСМ 800 – 3 штуки.
Регулятор температури Кевал – 44 штуки, по 1 регулятору на кожне офісне приміщення, де необхідне регулювання температури.

Вартість обладнання Теплокерамік для офісної будівлі

Перша і основна закупівля обігрівачів Теплокерамік і терморегуляторів обійшлася замовнику в 88 637 грн. У наступних 3 місяці власник офісної будівлі купив інфрачервоні панелі для інших своїх приміщень, загальною вартістю – 19 429 грн. Витрати на монтаж склали – 5267 грн, включаючи закупівлю сполучних кабелів, січенням 0,75 і послуги електрика по підключенню обігрівачів до терморегуляторів. Замовник заощадив на настінному монтажі електричних обігрівачів – за рахунок самостійної установки опалювальних панелей за простою схемою, що додається до кожного інфрачервоного обігрівача Теплокерамік.
За підсумками експлуатації нової системи опалення – економія на опаленні даного приміщення склала 57,5% в порівнянні з попереднім варіантом водяного опалення.

Також ТОВ "Теплокерамік" здійснило поставку обігрівачів для комплексного опалення офісних приміщень в місті Рівне:

• Офісне приміщення юридичної фірми «Юридична основа» в м.Рівне;

• Офісне приміщення адвоката Плетньова Ю.Р в м.Рівне;

• Офісне приміщення адвоката Пузирко А.А. в м.Рівне;

• Офісне приміщення ПВФК «Терен», офіційного представника ТМ «Оболонь» в Рівненській області;

• Офісне приміщення Рівненської філії компанії «Інтертелеком» в м.Рівне.

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!