Економне опалення салону краси | Teploceramic

Перукарні та салони краси завжди прагнуть створити максимум комфорту для своїх відвідувачів. Тому питання опалення нерідко стає проблематичним – з одного боку відвідувачам повинно бути зручно, з іншого – як і в будь-якому бізнесі, необхідно мінімізувати витрати на обігрів. У разі, якщо салон краси підключений до центрального опалення, часто власники стикаються з проблемами:

• великих сум за опалення при його низькій якості;

• відсутність комфортного температурного режиму – в міжсезоння завжди холодно, взимку часто жарко;

• неможливо управляти витратами на опалення;

• місце стиліста або ресепшн складно обігріти локально.

У таких ситуаціях, нерідко доводиться використовувати додаткові обігрівачі, що несе за собою масу незручностей і, в тому числі, додатково навантажує електромережу.

photo-obogrev-parekmaherskoi

Останнє може привести до перебоїв в роботі, а непрацюючий салон втрачає клієнтів і несе збитки. В результаті виникає необхідність пошуку альтернативного рішення – такого, яке буде комфортним для відвідувачів і працівників, практичним саме для салону краси, а також економічним з точки зору витрат на опалення. В такому випадку, найпростішим варіантом є вибір електричних опалювальних приладів – їх легко використовувати, швидко підключати без зайвих дозволів та паперової тяганини.

 

Електричне опалення для салону краси, перукарні

Звичним опалювальним приладом є конвектор. Але конвектори, до яких ми так звикли, на практиці дуже незручні у використанні:

• пересушують повітря, що може негативно вплинути на збереження матеріалів і якість послуг, що надаються;

• конвектор нагріває безпосередньо повітря, яке швидко охолоджується;

• тепле повітря, згідно із законами фізики, піднімається під стелю – відповідно, такий обігрів просто нераціональний.

Але є альтернатива – дійсно практичні сучасні методи обігріву приміщень за допомогою електрики. Йдеться про інфрачервоні панелі, які відрізняються від конвекторів тим, що гріють не повітря, а предмети розташовані в приміщенні – стіни.

Інфрачервоні панелі в салонах краси та перукарнях

Сьогодні інфрачервоні панелі не рідкість. Їх використовують в якості додаткового джерела опалення, а також як самостійну систему – це вигідна альтернатива центральному опаленню.

photo-otoplenie-salona

Головні плюси інфрачервоних панелей:

• економічне використання – нагрівають не повітря, а навколишні предмети, що дозволяє на довго зберігати тепло і комфортну температуру;

• повністю контрольована робота опалювального приладу – завжди можна створити необхідні умови для роботи майстрів і зручності клієнтів;

• стильний дизайн – панелі візуально мають естетичний зовнішній вигляд, який впишеться в інтер'єр салону;

• обігрівачі з регулятором дозволяють контролювати витрату електрики. А програмований регулятор самостійно запускає роботу приладу до приходу співробітників і вимикається в кінці робочого дня.

Також існують варіанти з Wi-Fi регулятором, який дозволяє контролювати роботу приладу віддалено.

Важливим є питання простоти введення в експлуатацію системи, у випадках, коли салон вже працює, а відповідно вже створений інтер'єр, облаштовані робочі місця і т.д. І навіть з цієї точки зору інфрачервоні панелі будуть зручні для вашого бізнесу – вони встановлюються в готовому ремонті, без шкоди для стін (незалежно від матеріалу обробки – шпалери або фарбована стіна).

Зворотний дзвінок
Дякуємо, ваш запит прийнято!